είσοδος...

logo mathiteia

Η εκπαίδευση αλλιώς... υπό το πρίσμα της ΔΔΕ Χαλκιδικής

ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ/ΕΕΠ-ΕΒΠ 2023-2024

Ενόψει των προσεχών προσλήψεων αναπληρωτών εκπαιδευτικών και ΕΕΠ/ΕΒΠ για το σχολικό έτος 2023-2024, παρέχονται οδηγίες για την διαδικασία πρόσληψης, ανάληψης υπηρεσίας και για τα δικαιολογητικά που απαιτούνται. Οι αναπληρωτές θα πρέπει να λάβουν γνώση από τα συνημμένα pdf και να χρησιμοποιήσουν τα απαιτούμενα έντυπα σε word.

Μετά την ανακοίνωση των ονομάτων θα πρέπει να παρακολοθθούν το email τους (που έχουν δηλώσει στο ΟΠΣΥΔ), προκειμένουν να ενημερώνονται για τις προθεσμίες και τις διαδικασίες που πρέπει να ακολουθήσουν μέχρι και την ημέρα που θα παρουσιαστούν στην σχολική μονάδα τοποθέτησής τους.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗΣ ΕΠΙΤΕΛΙΚΗΣ ΔΟΜΗΣ ΕΣΠΑ

Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης

Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή /και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες - ΑΠ 1,2,3 - ΑΔΑ: ΒΛ1Υ9-Ω1Ξ

Attachments:
FileFile size
Download this file (13261_25 11 13_ADA (2).pdf)13261_25 11 13_ADA (2).pdf633 kB

ΤΗΡΗΣΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΩΝ ΠΡΟΒΟΛΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ

ΣΥΝΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣΥΝΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ & ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

«ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ Η/ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ» ΣΤΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ 1, 2 & 3 ΤΟΥ Ε.Π. «ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ» ΤΟΥ ΕΣΠΑ