Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προεπιλογή εκπαιδευτικών με σκοπό την κάλυψη με απόσπαση θέσης Αναπληρωτή Διευθυντή Δευτεροβάθμιου Κύκλου στο Ευρωπαϊκό Σχολείο Bergen και Διευθυντή στο Ευρωπαϊκό Σχολείο Βρυξέλλες Ι, από το σχολικό έτος 2022-2023»

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΘΕΣ-ΝΙΚΗ_27-10-2021_ΓΕΛ Ν ΤΡΙΓΛΙΑΣ

Συμπληρωματική Πρόσκληση ενδιαφέροντος για απόσπαση εκπαιδευτικών στο εξωτερικό

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ 2021

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος μονίμων εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ11 - Φυσικής Αγωγής για την εφαρμογή του αντικειμένου της κολύμβησης

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ-ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΠΥΣΔΕ-ΠΥΣΠΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Με την αριθμ. 01/06-10-2021 Πράξη της κοινής συνεδρίασης των Π.Υ.Σ.Δ.Ε.-Π.Υ.Σ.Π.Ε. Χαλκιδικής ανακοινώνεται τοποθέτηση και διάθεση μονίμων εκπαιδευτικών.

Download this file (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΠΡ01_06-10-2021.pdf)ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΠΡ01_06-10-2021.pdf361 kB

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΤΟΥ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΡ23/06-10-2021

Το Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Χαλκιδικής με την αριθμ. 23/06-10-2021 Πράξη του ανακοινώνει την τοποθέτηση και διάθεση μονίμων εκπαιδευτικών.
• Οι εκπαιδευτικοί που τοποθετήθηκαν ή διατέθηκαν με την παρούσα Πράξη καλούνται να παρουσιαστούν την Πέμπτη 07/10/2021 στη σχολική μονάδα κύριας τοποθέτησης και τις επόμενες ημέρες στο/ στα σχολείο/ σχολεία διάθεσης για ανάληψη υπηρεσίας.
Προθεσμία υποβολής ενστάσεων σε σχέση με τις παραπάνω τοποθετήσεις και διαθέσεις ορίζεται μέχρι και την Παρασκευή 08/10/2021.

Download this file (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΠΡ23_06-10-2021.pdf)ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΠΡ23_06-10-2021.pdf385 kB

Download this file (ΕΞΕ - 122657 - 2021.pdf)ΕΞΕ - 122657 - 2021.pdf540 kB

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΤΟΥ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΡ22/30-09-2021

Το Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Χαλκιδικής με την αριθμ. 22/30-09-2021 Πράξη του ανακοινώνει την τοποθέτηση και διάθεση μονίμων εκπαιδευτικών.
• Οι εκπαιδευτικοί που τοποθετήθηκαν ή διατέθηκαν με την παρούσα Πράξη καλούνται να παρουσιαστούν την Δευτέρα 04/10/2021 στη σχολική μονάδα κύριας τοποθέτησης και τις επόμενες ημέρες στο/ στα σχολείο/ σχολεία διάθεσης για ανάληψη υπηρεσίας.
• Οι αναπληρωτές/αναπληρώτριες εκπαιδευτικοί δεν θα κάνουν καινούργια πράξη ανάληψης, εφόσον έχουν ήδη κάνει στα σχολεία μετά την πρόσληψη.
• Προθεσμία υποβολής ενστάσεων σε σχέση με τις παραπάνω τοποθετήσεις και διαθέσεις ορίζεται μέχρι και την Τρίτη 05/10/2021.

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ-ΕΑΕ_30-09-2021

Αναρτάται αρχείο τοποθετήσεων αναπληρωτών εκπαιδευτικών και μελών ΕΕΠ/ΕΒΠ, όπως προκύπτουν από το Ο.Π.ΣΥ.Δ.
Στη στήλη J (Σχολείο Ανάληψης) δηλώνεται η σχολική μονάδα κύριας τοποθέτησης (ΝΑΙ).

Επισημαίνεται ότι αναπληρωτές που τοποθετούνται σε εσπερινά σχολεία, θα πρέπει να παρουσιαστούν πρωινές ώρες (πρωινό σχολείο ενημερώνοντας και τον/την Δ/ντή-ντρια ή τη Δ/νση Εκπαίδευσης). Η ανάληψη πρωινές ώρες κρίνεται απαραίτητη, ώστε η ίδια μέρα να ληφθεί υπόψη ως πρώτη ανάληψη υπηρεσίας.