Τοπική Προκήρυξη για Πρόσληψη Ιδιωτών Εμπειροτεχνών Μουσικών (ΕΜ16)

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΤΟΥ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΡ02/16-02-2021

Το Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Χαλκιδικής με την αριθμ. 02/16-02-2021 Πράξη του ανακοινώνει την τοποθέτηση και διάθεση εκπαιδευτικών.
• Οι μόνιμοι εκπαιδευτικοί που τοποθετήθηκαν ή διατέθηκαν με την παρούσα Πράξη καλούνται να παρουσιαστούν στη νέα τους Σχολική Μονάδα για ανάληψη υπηρεσίας.
• Οι αναπληρωτές/αναπληρώτριες εκπαιδευτικοί δεν θα κάνουν καινούργια πράξη ανάληψης, εφόσον έχουν ήδη κάνει στα σχολεία μετά την πρόσληψη.
• Προθεσμία υποβολής ένστασης σε σχέση με τις παραπάνω τοποθετήσεις και διαθέσεις ορίζεται μέχρι και Πέμπτη 18-02-2021.

Download this file (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΠΡ02_16-02-2021.pdf)ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΠΡ02_16-02-2021.pdf387 kB

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΕΜΠΕΙΡΟΤΕΧΝΩΝ ΙΔΙΩΤΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Download this file (6ΣΣΓ46ΜΤΛΗ-Τ37.pdf)6ΣΣΓ46ΜΤΛΗ-Τ37.pdf254 kB

Τοπική πρόσκληση πρόσληψης ωρομίσθιων εκπαιδευτικών με Μουσική Ειδίκευση Ποντιακή Λύρα και Βιολοντσέλο

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΛΟΓΩ COVID

Ανακοινώνονται λειτουργικά κενά για σχολικές μονάδες γενικής εκπαίδευσης, τα οποία αφορούν αναπληρωτές/αναπληρώτριες εκπαιδευτικούς, για την κάλυψη των λειτουργικών αναγκών λόγω covid-19 [άρθ. 35 του Ν. 4722/2020 (Α΄177)].

Εν αναμονή της υπουργικής απόφασης, επισημαίνονται τα εξής:
1. Η επισυναπτόμενη ‘αίτηση- δήλωση τοποθέτησης σε σχολική μονάδα’ θα πρέπει να αποσταλεί στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Δ.Δ.Ε. Χαλκιδικής (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) το αργότερο έως την Πέμπτη 11-02-2021, ώρα 13:00π.μ., προκειμένου να εκδοθεί η σχετική απόφαση τοποθέτησης/διάθεσης.
2. Τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για την πρόσληψη μπορούν να αναζητηθούν στην ιστοσελίδα της Δ.Δ.Ε. Χαλκιδικής στο πεδίο: Αναπληρωτές (στο αριστερό μενού).
3. Τα δικαιολογητικά πρόσληψης θα αποσταλούν επίσης εντός της ίδιας προθεσμίας (έως την Πέμπτη 11-02-2021) ηλεκτρονικά στη Διεύθυνση Δ.Ε. Χαλκιδικής και θα προσκομισθούν σε φυσική μορφή στη σχολική μονάδα κύριας τοποθέτησης την ημέρα ανάληψης υπηρεσίας, τη Δευτέρα 15-02-2021 ή την Τρίτη 16-02-2021.

Ανακοίνωση παράτασης της αριθμ. 02/ΔΕΠΠΣ/26-01-2021 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την πλήρωση των θέσεων των προέδρων και των μελών των Περιφερειακών Επιτροπών Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων (Π.Ε.Π.Π.Σ.)

ΔΔΕ ΠΕΛΛΑΣ - ΤΟΠΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ

Τοπική προκήρυξη πρόσληψης ωρομίσθιων εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ79.01-ΤΕ16 ή ιδιώτη εμπειροτέχνη (ΕΜ16) στη μουσική ειδίκευση Σαντούρι και Ποντιακή Λύρα στο Μουσικό Σχολείο Κατερίνης

Download this file (ΩΔΟ546ΜΤΛΗ-Υ4Μ.pdf)ΩΔΟ546ΜΤΛΗ-Υ4Μ.pdf567 kB