Συμπληρωματική πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για ένταξη στον πίνακα και δήλωσης Μουσικών Σχολείων εμπειροτεχνών ιδιωτών μουσικών (ΕΜ16)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΗΣ ΔΔΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΤΗ "ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟ"

Παρακαλούμε να δηλώσετε τη συμμετοχή σας άμεσα, κατά προτίμηση μέσω της παρακάτω ηλεκτρονικής φόρμας: https://forms.gle/HnZ5k7Cw6Dtk3PGM6

Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι 18-10-2019

Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών σε λειτουργικά κενά του ΠΥΣΔΕ Χαλκιδικής/ΠΡΑΞΗ 33/15-10-2019

Το ΠΥΣΔΕ Χαλκιδικής με την αριθμ. 33/15-10-2019 Πράξη του ανακοινώνει την τοποθέτηση και διάθεση μονίμων εκπαιδευτικών.

• Οι μόνιμοι/ες εκπαιδευτικοί που τοποθετήθηκαν ή διατέθηκαν με την παρούσα Πράξη καλούνται να παρουσιαστούν την Πέμπτη 17-10-2019 στη νέα τους Σχολική Μονάδα για ανάληψη υπηρεσίας.
  • Προθεσμία υποβολής ενστάσεων σε σχέση με τις παραπάνω τοποθετήσεις και διαθέσεις ορίζεται μέχρι και την Παρασκευή 18-10-2019.

Πρόσκληση εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κλάδου Πληροφορικής (ΠΕ86) για υποβολή αιτήσεων στον Δ.Ο.Α.Τ.Α.Π.

Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για ένταξη στον πίνακα και δήλωσης Μουσικών Σχολείων εμπειροτεχνών ιδιωτών μουσικών (ΕΜ16) για το σχολικό έτος 2019-2020

Υποβολή αιτήσεων από την Τρίτη 15 έως και τη Δευτέρα 21 Οκτωβρίου 2019

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΗΣ ΔΔΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΤΗ "ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟ"

Η δήλωση  συμμετοχής να πραγματοποιηθεί άμεσα, κατά προτίμηση μέσω της παρακάτω ηλεκτρονικής φόρμας: https://forms.gle/HnZ5k7Cw6Dtk3PGM6

Download this file (DOCvoreia_ipeiros.pdf)DOCvoreia_ipeiros.pdf56 kB
Download this file (Δήλωση συμμετοχής.doc)Δήλωση συμμετοχής.doc35 kB

Οριστικοί Πίνακες κατάταξης υποψήφιων μαθητευόμενων

Συνημμένοι οι οριστικοί πίνακες κατάταξης υποψηφίων μαθητευομένων από το ΕΠΑΛ. Ν. Μουδανιών και το ΕΠΑ.Λ. Κασσάνδρας για τις Ειδικότητες Τεχνικός Οχημάτων, Τεχνικός Ηλεκτρολογικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων και Δικτύων, Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής, Τεχνικός Φυτικής Παραγωγής, Τεχνικός Μηχανολογικών Εγκαταστάσεων και Κατασκευών και Τεχνικός Εγκαταστάσεων Ψύξης, Αερισμού και Κλιματισμού.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΚΛΑΔΟΥ ΠΕ78 ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΗΣ ΠΔΕ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

Πίνακες κατάταξης υποψήφιων μαθητευόμενων

Συνημμένοι οι πίνακες κατάταξης υποψηφίων μαθητευομένων από το ΕΠΑΛ. Ν. Μουδανιών και το ΕΠΑ.Λ. Κασσάνδρας για τις Ειδικότητες Τεχνικός Οχημάτων, Τεχνικός Ηλεκτρολογικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων και Δικτύων, Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής, Τεχνικός Φυτικής Παραγωγής, Τεχνικός Μηχανολογικών Εγκαταστάσεων και Κατασκευών και Τεχνικός Εγκαταστάσεων Ψύξης, Αερισμού και Κλιματισμού

ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΘΕΣΕΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΣΤΑ ΔΙΕΚ