πΡ. 14/06-06-2018-Ανακοίνωση Οριστικών Τοποθετήσεων σε Οργανικά Κενά του ΠΥΣΔΕ Χαλκιδικής

Το ΠΥΣΔΕ Χαλκιδικής με την υπ΄ αρίθμ. 14/06-6-2018 Πράξη του ανακοινώνει τον οριστικό πίνακα τοποθετήσεων σε οργανικά κενά.

Οι εκπαιδευτικοί που τοποθετήθηκαν οριστικά σε οργανική θέση θα κληθούν να αναλάβουν υπηρεσία στις Σχολικές Μονάδες την 29-6-2018, υπό την προϋπόθεση να έχει εκδοθεί η σχετική απόφαση από την Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας.
Σε περίπτωση που αυτή η απόφαση εκδοθεί μετά την 29-6-2018, θα αναλάβουν υπηρεσία μετά την έκδοσή της, όποτε αυτή πραγματοποιηθεί (συνήθως κατά τη διάρκεια Ιουλίου – Αυγούστου).
Γι’ αυτό καλούνται να ενημερώνονται από την ιστοσελίδα της Δ.Δ.Ε. Χαλκιδικής, όπου και θα αναρτηθούν οι σχετικές ημερομηνίες.