ΠΡΑΞΗ 13/11-04-2019: Τοποθετήσεις/Διαθέσεις εκπαιδευτικών σε λειτουργικά κενά του Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Χαλκιδικής

Το ΠΥΣΔΕ Χαλκιδικής, με την αριθμ. 13/11-04-2019 Πράξη του τοποθετεί ή/ και διαθέτει εκπαιδευτικούς για την κάλυψη των λειτουργικών αναγκών των σχολικών μονάδων.

• Προθεσμία υποβολής ενστάσεων σε σχέση με τις παραπάνω τοποθετήσεις και διαθέσεις ορίζεται μέχρι τη Δευτέρα 15/04/2019.
  • Όλες οι παραπάνω τοποθετήσεις και διαθέσεις θα καταχωρισθούν στο myschool από τη ΔΔΕ Χαλκιδικής. Παρακαλούνται οι Διευθυντές των σχολικών μονάδων να ελέγχουν καθημερινά τις καταχωρήσεις στο myschool και να προβούν σε αναθέσεις μαθημάτων το συντομότερο.
Download this file (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΠΡ13_11-04-2019.pdf)ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΠΡ13_11-04-2019.pdf295 kB