ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΤΟΥ Π.Υ.Σ.Δ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΡ24/7-9-2020

Το Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Χαλκιδικής με την αριθμ. 24/7-9-2020 Πράξη του ανακοινώνει την τοποθέτηση και διάθεση μονίμων εκπαιδευτικών.

• Οι εκπαιδευτικοί που τοποθετήθηκαν ή διατέθηκαν με την παρούσα Πράξη καλούνται να παρουσιαστούν την Τετάρτη 09/9/2020 στη νέα τους Σχολική Μονάδα για ανάληψη υπηρεσίας.
  • Προθεσμία υποβολής ενστάσεων σε σχέση με τις παραπάνω τοποθετήσεις και διαθέσεις ορίζεται μέχρι και την Πέμπτη 10/09/2020.
  • Η εξέταση των ενστάσεων του κλάδου ΠΕ06 αναβάλλεται για την επόμενη συνεδρίαση.
  • Η εξέταση των ενστάσεων των κλάδων ΠΕ78 και ΠΕ80 αναβάλλεται, καθώς επιβεβαιώθηκε κενό 24ωρών στο ΓΕΛ Ν.Τρίγλιας. Κατά συνέπεια, καλούνται οι εκπαιδευτικοί των κλάδων ΠΕ78 και ΠΕ80 να υποβάλλουν εκ νέου αιτήσεις τοποθέτησης σε λειτουργικά κενά (υπεράριθμοι για συμπλήρωση ωραρίου, οργανικά ανήκοντες για συμπλήρωση ωραρίου, ευρισκόμενοι στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ, αιτούντες απόσπαση εντός ΠΥΣΔΕ). Προθεσμία υποβολής αιτήσεων μέχρι την Πέμπτη 10/09/2020.
Download this file (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΠΡ24_7-09-2020.pdf)ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΠΡ24_7-09-2020.pdf466 kB