Μεταθέσεις 2018-19: Πίνακες Μοριοδότησης

Ανακοινώνονται οι πίνακες μοριοδότησης για τις μεταθέσεις 2018-19.
Ενστάσεις σχετικές με τους πίνακες θα υποβάλλονται από 13-12-2018 μέχρι και 17-12-2018 μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.).

ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΠΙΝΑΚΩΝ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ 2018-2019

Λαμβάνοντας υπόψη την αριθμ. 210433/Δ2/05-12-2018 Εγκύκλιο Έναρξης της Ενισχυτικής Διδασκαλίας για το σχολικό έτος 2018-2019, τη σειρά κατάταξης στους ενιαίους πίνακες αναπληρωτών και τις ανάγκες των Σχολικών Κέντρων Αντισταθμιστικής Εκπαίδευσης, αναρτώνται:
Α) Πίνακες κατάταξης επιλεγέντων και μη επιλεγέντων ανά κλάδο
Β) Πίνακας κατανομής ειδικοτήτων- ωρών ανά Σ.Κ.Α.Ε.

Οι επιλεγέντες υποψήφιοι οφείλουν να παρουσιαστούν στη Δ/νση Δ.Ε. Χαλκιδικής τη Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου 2018, ώρα 9:00π.μ., ώστε να προσληφθούν και να υποβάλουν υπεύθυνη δήλωση τοποθέτησης σε Σ.Κ.Α.Ε. ή ομάδα Σ.Κ.Α.Ε. (επισυνάπτεται δήλωση τοποθέτησης).

Τα δικαιολογητικά πρόσληψης αναπληρωτών εκπαιδευτικών είναι αναρτημένα στην ιστοσελίδα της Δ/νσης Δ.Ε. Χαλκιδικής στην κατηγορία «Αναπληρωτές».

ANAΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΑΙΡΕΤΩΝ EKΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΟΥ ΠΥΣΔΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Download this file (airetoi.pdf)airetoi.pdf107 kB

ΑΝΑΛΗΨΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΟΥ ΠΥΣΠΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, οι οποίοι αποσπάσθηκαν από άλλα ΠΥΣΔΕ και υπηρετούν σε σχολικές μονάδες της Α/θμιας Εκπαίδευσης Χαλκιδικής, να προσέλθουν την Πέμπτη 21 Ιουνίου 2018 στα γραφεία της ΔΔΕ Χαλκιδικής (22ας Απριλίου και Μακεδονίας, Πολύγυρος ) για ανάληψη υπηρεσίας.

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ

Το Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Χαλκιδικής ενημερώνει ότι η προθεσμία υποβολής αιτήσεων οριστικής τοποθέτησης / βελτίωσης παρατείνεται έως την Τρίτη 29-05-2018, ώρα 15μ.μ.

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ανάθεσης εκτέλεσης έργου καθαριότητας στη ΔΔΕ Χαλκιδικής

Download this file (prosklisi.pdf)prosklisi.pdf43 kB

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΣΤΟ ΓΕΛ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ

Καλούνται οι ενδιαφερόμενες/οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί, οι οποίες/οι οποίοι έχουν τα νόμιμα προσόντα και επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής για την πλήρωση της κενής θέσης Διευθύντριας/ Διευθυντή στο Γενικό Λύκειο Ν. Μαρμαρά να υποβάλλουν φάκελο υποψηφιότητας με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά από τη Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2017 έως και την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2017, ώρα 15:00μ.μ. (εντός αποκλειστικής προθεσμίας πέντε (05) εργασίμων ημερών) για την κατάταξή τους στον προσωρινό ενιαίο αξιολογικό πίνακα υποψηφίων.

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την πλήρωση της θέσης του 2ου Υποδιευθυντή του ΓΕΛ Κασσάνδρας

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΓΕΛ ΜΑΡΜΑΡΑ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ, 2017-2018