ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΔΑΚΤΕΑΣ-ΕΞΕΤΑΣΤΕΑΣ ΥΛΗΣ ΤΩΝ ΑΡΧΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ΗΜΕΡ. ΚΑΙ ΕΣΠΕΡ. 2017-2018 MΥΛΩΝΑΣ

Πρόσκληση σε σεμινάριο "Αξιοποίηση τεχνικών ασύγχρονης και εξ αποστάσεως διδασκαλίας μέσα από το περιβάλλον ηλεκτρονικής μάθησης Moodle"

Αίτηση ένταξης/παραμονής στο Εθνικό Θεματικό Δίκτυο του ΚΠΕ Μακρινίτσας

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ 2018

Eνημέρωση των μαθητών της Γ’ τάξης ΓΕΛ και των αποφοίτων υποψηφίων για τις πανελλαδικές εξετάσεις 2018, σχετικά με τα Επιστημονικά Πεδία και τα εξεταζόμενα μαθήματα

Download this file (7ΗΧ14653ΠΣ-ΘΥΩ.pdf)7ΗΧ14653ΠΣ-ΘΥΩ.pdf419 kB
Download this file (ΦΕΚ 2995.pdf)ΦΕΚ 2995.pdf187 kB

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΝΑΠΗΡΙΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΑΠΟ ΚΕΠΑ

2η ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017-2018

ΔΙΔΑΚΤΕΑ -ΕΞΕΤΑΣΤΕΑ ΥΛΗ ΚΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΔΙΔΑΚΤΕΑΣ-ΕΞΕΤΑΣΤΕΑΣ ΥΛΗΣ ΑΟΘ, ΑΟΔΕ ΤΩΝ ΕΠΑΛ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΤΗΣ ΔΔΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΕΣ- ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Την Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 11πμ εξορμούμε για την πρώτη, φθινοπωρινή ορειβατική – περιπατητική διαδρομή της Δ.Δ.Ε. Χαλκιδικής στον Πολύγυρο!

Θα γίνουν δύο διαδρομές, 4 και 7 χιλιομέτρων, στα μονοπάτια του Χολομώντα Πολυγύρου.

Το κόστος συμμετοχής είναι 5 ευρώ, τα οποία θα διατεθούν για τη στήριξη των Ειδικών Σχολείων της Δ.Δ.Ε. Χαλκιδικής.

Όσοι εκπαιδευτικοί και φίλοι επιθυμούν να συμμετάσχουν, συνάντηση την Κυριακή στο χώρο έξω από τα δικαστήρια του Πολυγύρου. Παρακαλούμε να αναρτήσετε το κείμενο στον Πίνακα Ανακοινώσεων του σχολείου σας και να ενημερώσετε και όλους τους συναδέλφους.

Σας περιμένουμε!

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΕΝΙΑΙΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

Μετά τη λήξη προθεσμίας υποβολής ενστάσεων επί του ενιαίου αξιολογικού πίνακα μοριοδότησης των υποψηφίων για τη θέση Διευθυντή στο Γυμνάσιο Στρατωνίου, ανακοινώνεται από το ΠΥΣΔΕ (Διευρυμένο Συμβούλιο) Χαλκιδικής ο οριστικός ενιαίος αξιολογικός πίνακας.